Logo Żochowski, Zaręba i Wspólnicy Sp z o.o. Logo
ramka
:: O nas

:: Oferta

REKRUTACJAKancelaria Doradztwa Podatkowego Żochowski, Zaręba i Wspólnicy sp. z o.o. stawia na osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, kreatywne i zaangażowane, które swoimi działaniami przyczynią się do osiągania wyznaczonych celów Kancelarii.Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu i stałego podnoszenia kwalifikacji.Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem aplikacji w Naszej Kancelarii, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:

Żochowski, Zaręba i Wspólnicy sp. z o.o.
ul. Sienna 93 lok. 40
00-815 Warszawa
e-mail: sekretariat@zochowski-zareba.pl

Wszystkim kandydatom zapewniamy absolutną dyskrecję. W związku z dużą ilością zgłoszeń odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Zastrzegamy sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych tylko wyselekcjonowanych kandydatów.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".

:: Ludzie

:: Rekrutacja

:: Kontakt
nota prawna (C) 2007, Żochowski, Zaręba i Wspólnicy Sp. z o.o. Deutsche version Deutsche version English version English version